Ile zarabiają znani aktorzy?

Kto z nas nie chciał być kiedyś gwiazdą kina? Zachęca do tego wiele kwestii – możliwość posiadania tysięcy oddanych fanów, występowanie w filmowych hitach wartych miliony dolarów, pojawianie się na wystawnych imprezach i poznawanie na nich innych ciekawych ludzi. Nie zapominajmy także o kwestiach finansowych, bowiem warto zastanowić się, ile zarabiają znani aktorzy?

Na pewno na to pytanie nie ma jednej konkretnej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, w ilu projektach w ciągu roku biorą udział, ile warte są owe projekty i jak bardzo dbają oni o swoją własną promocję. Warto jednak zaryzykować stwierdzeniem, że na pewno są to sumy o których statystyczny obywatel może jedynie pomarzyć. Rankingi podają, że nierzadko roczne zarobki znanych aktorów oscylują wokół liczb siedmiocyfrowych. Pojawia się tu wiele pytań – Czy to uczciwe? Czy rzeczywiście praca aktora jest tak ciężka? Czym zasłużyli sobie na to bardziej od innych, uczciwie pracujących ludzi?

Oczywiście nikt nie ma prawa wątpić w to, że praca na planie filmowym jest męcząca. Często są to godziny żmudnego powtarzania ujęć i wałkowania tych samych dialogów po kilkanaście razy z rzędu, aż osiągnie się perfekcje. Czasem aktorzy miesiącami przygotowują się do powierzanej im roli – zmieniając swoje ciało, image czy zwyczaje, byleby jak najlepiej „wejść” w postać, którą będą przedstawiać. Wymaga to od nich długoterminowych wyrzeczeń i zawzięcia. Nie zapominajmy, że aktorem nie zostaje też każdy. Do tego, już od najmłodszych lat, potrzebny jest solidny warsztat i silne nastawienie na ciężką pracę w realizacji swoich marzeń, bo nierzadko aktorami zostają osoby które już w dzieciństwie przejawiały chęci do wykonywania tego zawodu.

Więc kiedy wielu ludziom sen z powiek spędza zadręczanie się, ile zarabiają znani aktorzy, pamiętajmy że są nimi osoby które poświęciły równie dużo by znaleźć się na tym miejscu, na którym są teraz. Nie denerwujmy się słysząc, że jakaś znana aktorka otrzymała tysiące za rolę w nowym serialu, tylko zdajmy sobie sprawę z tego że świadczy to o jej sukcesie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *